0%
Dikkat: Tarayıcınızda JavaScript betiklerinin yürütülmesi devre dışı bırakılmış. Bu nedenle bu anketteki tüm soruları yanıtlayamayabilirsiniz. Lütfen tarayıcı ayarlarınızı denetleyin.

“Hayat Eve Sığar” Evi Nasıl Dönüştürecek? COVID-19 Süreci ve Sonrası İçin Tasarım Stratejileri

Bu çalışma, TÜBİTAK ARDEB 1001 “COVID-19 ve Toplum: Salgının Sosyal, Beşeri ve Ekonomik Etkileri, Sorunlar ve Çözümler” başlıklı özel çağrısı kapsamında yürütülen “Hayat Eve Sığar” Evi Nasıl Dönüştürecek? COVID-19 Süreci ve Sonrası İçin Tasarım Stratejileri” isimli araştırma projesi için hazırlanmıştır. Bu doğrultuda kısa bir anket çalışması ile katılımcıların değerli fikirlerini paylaşmaları beklenmektedir. 

İlgili akademik çalışma için Sağlık Bakanlığı ve İstanbul Kültür Üniversitesi Etik Kurulu'ndan gerekli izinler alınmıştır. 

Bu çalışmaya gönüllü olarak katıldığımı ve istediğim zaman yanıtlamayı bırakabileceğimi biliyorum. Verdiğim bilgilerin bilimsel amaçlı yayınlarda kullanılmasını kabul ediyorum.  

Bu ankette 47 soru var.
Bu anket adsızdır.

Özellikle bir soruda sorulmadıkça, anketiniz ve yanıtlarınızla ilgili kayıtlarda sizin kim olduğunuzu belirten bir bilgi bulunmaz.

Bu ankete erişmek için bir pin kodu kullandıysanız, bu kodun kim olduğunuzu belirlemek için yanıtlarınızla birlikte kaydedilmediğini özellikle belirtmek isteriz. Kodlar ayrı bir veritabanında saklanır ve yalnız anketi doldurup doldurmadığınızı belirlemek için kullanılır. Pin kodları ile anket yanıtlarını eşleştirmenin bir yolu yoktur.